Dezodorant tuhý Lesná tôňa 30ml NAVIA Zobraziť väčšie

Dezodorant tuhý Lesná tôňa 30ml NAVIA

Tuhý dezodorant. Vôňa tohto dezodorantu je svieža, typicky bylinková, preto je vhodný najmä pre mužov.

Viac detailov

2 ks skladom

Pozor: Posledné kusy na sklade!

6,59 €

219,67 € za l

Pridať do obľúbených

    Dezodorant odstraňuje nepríjemný telesný pach tým, že zabraňuje množeniu baktérií, ktoré tento zápach spôsobujú rozkladaním zložiek potu. Zároveň však nebráni prirodzenému odstraňovaniu odpadových a škodlivých látok z tela – poteniu. Nebráni teda telu robiť to, čo je pre neho prirodzené. Vaše telo sa tak naďalej môže bezpečne zbaviť odpadových a škodlivých látok, na rozdiel od antiperspirantov. Kombinácia 4 esenciálnych olejov v súlade s aromaterapiou – čajovník, citrón, rozmarín a tymián. Tieto esenciálne oleje majú silný antibakteriálny, antiseptický a antifugálny účinok. Navzájom sa dopĺňajú, čím účinok ešte viac podporí (dochádza k synergii – znásobeniu ich účinkov). Na odstránení zápachu a čiastočnom obmedzení potenia sa podieľa aj kamenec.

    Použitie: Po osprchovaní natrite jemnú vrstvu dezodorantu do podpazušia (príliš netlačte, radšej natierajte jemne a viackrát).
    Dezodorant sa vysúva otočením kolieska v protismere hodinových ručičiek (t.j. opačne, ako sme bežne zvyknutí ) .

    Zloženie: Polyglycerol-3-beeswax (Cera Belina), Isopropyl Myristate, Caprilic/Capric Triglycerides (frakcionovaný kokosový olej), Potassium Alum (kamenec draselný), Tocopherol (vitamín E), Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (esenciálny olej Čajovník), Citrus Limonum Peel Oil (esenciálny olej Citrón), Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (esenciálny olej Rozmarín), Thymus vulgaris (Thyme) Oil (esenciálny olej Tymián), *Limonene, *Citral *Linalool, *Geraniol *vyskytujúce sa prirodzene v siliciach

    Krajina pôvodu: Slovensko

Recenzie

Napísať recenziu

Dezodorant tuhý Lesná tôňa 30ml NAVIA

Dezodorant tuhý Lesná tôňa 30ml NAVIA

Tuhý dezodorant. Vôňa tohto dezodorantu je svieža, typicky bylinková, preto je vhodný najmä pre mužov.

Napísať recenziu

17 z rovnakej kategórie

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: