Pure Nuts Počet produktov v kategórii: 7

 • 7,25 €

  Na prvý pohľad – čierna ovca rodiny. Na prvé ochutnanie – lahodný miláčik! Výdatnej 100% čokoláde z Ekvádoru a škorici pridanej do arašidového masla totiž podľahnú aj tí najväčší neprajníci.

  7,25 €
  Skladom
 • 3,35 €

  Ešte stále sladíš bielym cukrom? Vyskúšaj Pure Nuts 100% kokosový cukor priamo z plantáže v novom, plne recyklovateľnom obale! Prečo? Náš kokosový cukor je nerafinovaný, bez konzervantov a GMO. Ľahko sa rozpúšťa v káve alebo čaji, ale neprepáli sa napríklad ani vo wokupri kuchtení ázijských špecialít. Má jemne karamelovú chuť a navyše aj nízky glykemický...

  3,35 €
  Skladom
 • 5,65 €

  Pozor na toto zlé dvojča! Je totiž plné extra chrumkavých kúskov arašidov. Stačí jedna lyžička a ešte polhodinu si budeš jazykom čistiť zuby. Ale stojí to za, lebo na rafinovaný cukor, palmový olej alebo konzervačné látky už neostalo miesto a nájdeš v ňom len čisté arašidy.

  5,65 €
  Skladom
 • 5,65 €

  Hodvábna konzistencia a krásny lesk? Áno, to je on! Vyrobený z arašidov z Argentíny, to všetko bez pridaného cukru, palmového oleja alebo konzervačných látok.Napriek svojmu exotickému pôvodu to nie je žiadny nafúkanec. Kamoší sa s jablkom, horkou čokoládou aj malinovým džemom od tvojej babky. Neveríš? Tak táto dobrota ti zaručene zalepí ústa!

  5,65 €
  Skladom
 • 11,90 €

  Opálený a vždy dobre naladený fešák zo slnečnej Kalifornie. Neboj, nebude na teba skúšať žiadne kaleráby. Na to aby si ťa namotal, totiž úplne stačia jemne pražené mandle! Neodolateľný priamo zo sklíčka!

  11,90 €
  Skladom
 • 6,35 €

  Jeden z najobľúbenejších Pure Nuts a stačia mu na to len dve ingrediencie! Jemne pražené arašidy a kokosová dužina.Vyskúšaj osviežujúcu špecialitku – poriadne premiešaj, daj na polhodinu do chladničky, aby akurát stuhol a potom servíruj rovno zo sklíčka veľkou lyžicou.

  6,35 €
  Skladom
 • 3,35 €

  Ka-kavko ako nikdy predtým? Vyskúšaj luxusnú kombináciu kokosového cukru, kakaa, vanilky a ceylónskej škorice! Vegan. Ako ho použiť? 1.Ka-kavko originál – zmiešaj tri lyžičky (15g) s 200ml mlieka. Skvelé s klasickým aj rastlinného mliekom. 2.Popráš lievance natreté tvojim obľúbeným Pure Nuts maslo – mňam! 3.Pridaj do ovsenej kaše alebo bieleho...

  3,35 €
  Skladom
Zobrazených 1 - 7 z 7 položiek